KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16926012

nr 1692 6012

Etsning

Max Slevogt. Signerad, numrerad 9/30, bladets mått: 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 44x35 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 april 2025
kl 19:15:36

4/4 13:13:39 1      Vinnande bud
4/4 19:13:23 1      justering av budtak